İstanbul Çatalca Kiralık Vinç

    Çatalca bölgesinde vinç kiralama hizmeti vermekte olan firmamız sizlerin ihtiyacı olan tonaj ve belirtilen yükseklikteki vinç ihtiyaçlarınızı büyük bir özen ile karşılamaktadır. Çatalca bölgesi bilindiği üzere organize sanayi bölgelerini bünyesinde bulunduran aynı zamanda kentsel dönüşümün yaygın şekilde bulunduğu bölge olması nedeniyle sepetli vinç kiralama hizmetlerine önemli ölçüde ihtiyaç duyulmaktadır.

Çatalca Vinç Kiralama

    Çatalca bölgesinde yapılacak olan çalışmalar için özellikle Çatalca kiralık vinçler en çok ihtiyaç duyulan iş makinelerimizdendir. Belirttiğimiz gibi kentsel dönüşüm bölgesinde bulunduğu için Çatalca ilçesinde yüksek katlı binalar, plazaların ve şantiyelerin olması nedeniyle iş makinelerine ihtiyaçları artmıştır. Çatalca sepetli vinç kiralama hizmeti vermekte olan firmamız personel yükseltici vinçler ile ilgili olarak 5 tondan 300 tona kadar vinç kiralama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir şekilde vermeyi ilke edinerek her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz.  Kervan Vinç Kiralama bünyesinde bulunan bütün iş makinelerimizin  sepetli vinç – tonajlı vinç bütün bakımları ve periyodik muayeneleri uzman ekipler tarafından yapılıyor ve alanında uzmanlaşmış operatörlerimiz tarafından iş güvenliği konusunda da Kervan Vinç tercih edilen ilk firmadır.

    Çatalca bölgesinde yaptıracağınız Çatalca vinç kiralama hizmeti ve Çatalca kiralık vinç hizmetleriniz için bizimle irtibata geçip piyasa şartlarına uygun olarak belirlenen fiyatlarımızdan ve tarafınıza sunduğumuz avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Çatalca Vinç Kiralama Fiyatları

    “Müşteri Memnuniyeti” ilkesini esas alarak belirlenmiş olan firmamız taşımacılık alanında seri hareket edebilen şantiye ve inşaat alanlarının yanı sıra diğer alanlarda da kullanılması mümkün olan kiralık vinçlerimizi sizlere uygun fiyatlar ile tarafınıza sunacağımızı bilmenizi isteriz. 

    Çatalca bölgesinde yaptıracağınız vinç kiralama ve Çatalca kiralık vinç hizmetlerimizin size sağlayacağı avantajları dikkate alırsak şu şekilde sıralayabiliriz :

  •  İşçi performansını %100’e kadar arttırma,
  • Tek seferde 5 tondan – 300 tona kadar kaldırma gücünün olması,
  • Seri hareket edebilme özelliği vb.

Çatalca Kiralık Vinç

    Şantiye bölgesi olaraktan oldukça ilerlemekte olan Çatalca semtimiz şantiye sahasına uygun makine parkuruyla her koşulda Kervan Sepetli Vinç Kiralama ve Kervan Vinç Kiralama olarak sizlere yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet vermekteyiz.

Kiralık Vinçler Hangi İşlerde Kullanılır?

  • makine taşımacılığı,
  • makine montajı,
  • Çelik konstrüksiyon montajı,
  • Araç kurtarma ve taşıma 

    Bu tür işlerinizi gerçekleştirmek için kancalı vinçlerimizi kullanabilirsiniz. 5 ton kaldırma kapasitesinden 80 tonluk kancalı vince , 80 tonluk mobil vinçten – 350 tonluk teleskobik chip bomlu vinç ihtiyaçlarınızı da Kervan Vinç Kiralama firmamızdan sorunsuz ve güvenli bir şekilde karşılaşabilirsiniz.

    Çatalca kiralık vinçler kullanım amacı olarak insanların iş hayatında ihtiyaç duyabilecekleri saatlik – günlük- haftalık ve aylık olarak sizlerin belirlediği çizelgeye göre kiralanabileceği için kurumunuza da zaman tasarrufu ve iş güveni vererek işlerinizi en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır.  vinçler , genelde
insanların ulaşamadıkları yüksekliklere erişmek için kullanılır. İş makinesi kullanılmadan yapılan islerde kazalar meydana gelebilmekte ve insanların hayatları tehlikeye girmektedir bu nedenle işlerinizi kolay şekilde yapabilmeniz ve işçi performansınızı artırmanız için bizimle irtibata geçebilirsiniz ofisimiz Çatalca bölgesine yakın olduğu için vinç kiralama ve sepetli vinç kiralama işlemlerinizde Çatalca bölgesinin her yerine belirttiğiniz saatte iş makinemiz ve tarafınıza gönderdiğimiz operatör arkadaşımız ile dakikalar içerisinde zaman sorunu yaşamadan istediğiniz bölgede olacağımızdan emin olabilirsiniz. 

    Sizlerde Çatalca bölgesinde vinç kiralama hizmeti ve sepetli vinç kiralama hizmeti almak istiyorsanız müşteri temsilcimiz ile irtibata geçerek almak istediğiniz hizmetleriniz ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kervan Vinç Kiralama firması olarak bizlere istediğiniz gün ve istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.  

Diğer hizmetlerimizden yararlanmak için tıklayınız.

Bizi Arayın