İstanbul Halkalı Kiralık Vinç

    Halkalı bölgesi eski yapılanmaların olduğu ve gerek şantiye bölgesinde bulunduğundan dolayı firmamız Kervan Vinç kiralama olarak 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. Sizde Halkalı bölgesinde yaptıracağınız vinç kiralama hizmetlerimizden ve uygun fiyat politikamızdan ücretsiz keşif hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Kervan Vinç olarak makine parkurumuz da bulunan kiralık vinçlerimizin periyodik bakım kontrolleri tam olduğundan dolayı yapılacak olan işlerde ki sorunları en alt seviye indirebilirsiniz.

    Halkalı vinç kiralama hizmetlerimizden Sizler de yararlanmak isterseniz firma yetkililerimiz ile irtibata geçerek yaptıracağınız işiniz ile ilgili detaylı bilgileri verdikten sonra tarafınıza yönlendireceğimiz operatör arkadaşımız ve yakın takipte olan firma yetkilimiz çalışma alanını kontrol ederek vincin çalışma yapıp yapmayacağını da belirledikten sonra işiniz için en uygun vinci seçip tarafınıza operatörümüz ile birlikte göndereceğiz Ve işiniz bittikten sonra operatör arkadaşımızın iş makinemizi alıp geri gelecektir.

Halkalı kiralık sepetli vinç

    Sepetli vinçler bilindiği üzere personel yükseltmek için kullanılan vinçlerdir. Yüksek yerler ulaşmak ve yapılacak işi kısa sürede halletmek için en uygun iş makineleri bizdendir Halkalı sepetli vinç kiralama hizmetlerimiz özellik ve tadilat işlerinde sıklıkla kullanılmaktadır tadilat işlerinde daha temiz ve daha hızlı sonuç almak için Halkalı kiralık sepetli vinçlerimiz tercih edilmektedir. Aynı zamanda kiralık sepetli vinçlerimiz daha güvenli olduğu için isteğinizle ilgili sorun oluşma olasılığı en alt seviyeye indirecektir.

    Halkalı kiralık sepetli vinçlerimizi fiyat konusunda ele alırsak vinç sektöründe en uygun fiyatlar ile kiralanan sepetli vinçler alternatif olarak hem yöntemleriyle bütün sektörlerin ihtiyacın da rahatla kullanılabilecek olan iş makinelerimizdendir. Halkalı sepetli vinç hizmetlerimiz birçok çalışma alanlarında da sorunsuzca kullanılmaktadır Halkalı’da bulunan firmalarımız başta olmak üzere diğer Bölgelerimize de kiralık sepetli vinç  işlerimizde düşük maliyetler ile günlük ve haftalık olarak kiralama işlemi yapılabilir ve kiralanan sepetli vinçlerimiz çalışmayı yapacak olan firmalara zaman tasarrufu ve iş güvenliği konusunda da aşırı Güven verdiği için çok da tercih edilmektedir.

    Halkalı bölgesinde 22 yıldır hizmet vermekteyiz verdiğimiz kiralık vinç hizmetlerimizde ve sepetli vinç hizmetlerimizde güvene büyük önem vermekteyiz Halkalı kiralık vinçlerimizle yaptıracağınız bütün çalışmaları uygun olarak 5 ton ağırlığından 80 ton ağırlığına kadar kaldırma kapasitesine sahip olan kancalı vinçlerimiz , 80 ton ağırlığında 350 ton ağırlığına  kadar kaldırma kapasitesine sahip olan teleskopik vinçlerimiz ve 20 metreden 75 metreye kadar kaldırma yüksekliğine sahip olan kiralık sepetli vinçlerimiz makine parkurumuz da bulunmaktadır.

Halkalı Eklemli Platform Kiralama

    Halkalı sepetli platform kiralama değişiklik gösterir Halkalı kiralık vinç hizmetleri de tonajlarına göre değişiklik göstermektedir. Makine parkurumuz da Yukarıda saydığımız iş makinelerimizin dışında eklemli olan platformlarımızda mevcuttur.

    Eklemli platformlar genellikle iç kısımlarda kalan yerlere müdahale etmek için kullanılmaktadırlar bugün çeşidimiz dikey olarak belli bir süre gittikten sonra eklemleri sayesinde belirli bir mesafe kadar da yatay olarak gitmektedirler bunların bütün cephelerine her türlü sepetli vinç ile Ulaşmak mümkündür fakat iç kısımlara sadece eklemli vinçler ile müdahale etmek mümkündür sizde Halkalı bölgesinde böyle bir çalışmayı bizimle yaptırmak istiyorsanız hemen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Halkalı Vinç Kiralama Fiyatları

    Günümüz şartları düşünüldüğü zaman kapsamlı iş makinesi kiralamak firmaların en çok dikkat ettiği noktalardandır. Bu aşamada hizmetlerinizi gerçekleştirmek için makul şartlar altında birçok iş makinesine uygun fiyatlara ulaşabileceğiniz ortamlar oluşturmaktayız sizde telefonla bize ulaşabilir ve konulara ilişkin bilgileri almak için firmamıza aracılık edebilirsiniz.

Diğer hizmetlerimizden yararlanmak için tıklayınız.

Bizi Arayın