İstanbul Kıraç Kiralık Vinç

    İkitelli bölgesinde kurulan Kervan Vinç Kiralama firmamız , İstanbul Avrupa Yakasında bulunan bütün bölgelere tecrübeli kadrosu ile vinç kiralama hizmeti vermektedir.

    Büyüyen makine parkurumuz ile sektöre adını duyurmayı başarmış olan firmamız mobil vinç, teleskopik vinç kiralama gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız , iş makineleri kiralama konusunda uzman kadrosuyla Türkiye’ nin ilk forklift kiralama ve vinç kiralama hizmetini vermeyi başarmıştır. 

    Kıraç vinç kiralama yükleri kaldırıp başka yöne doğru çevirebilen yada hareket edip yükün bırakılacak olan yere boşaltma, değiştirme ve yükleme işleminde kullanılan iş makineleridir. Yatay ve dikey olarak hareket edebilme özelliği ile birlikte tüm yüklerinizi taşımaya ihtiyacınız olduğu her an Kervan Vinç kiralama olarak yanınızda olacağız. Kıraç kiralık vinçlerimiz genel olarak ağır yüklerin kaldırılması ve zemine tam anlamıyla batmış olan makinelerin – araçların – malzemelerin çıkartılması için tercih edilmektedir. Ağır yüke sahip olan malzemeleri kaldırmak için ihtiyaç duyulan Kıraç kiralık vinçlerimiz insanların günlük işlerini de kolaylaştırmalarına yardımcı olmaktadır. Kıraç kiralık vinç hizmetlerimiz 5 ton ağırlığından 80 ton ağırlığına kadar olan bütün yüklerinizi taşıyabilir ve 360 derece dönme özelliğiyle sorunsuz işlerinizi bitirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Kıraç vinç kiralama hizmetlerimizin çalışmasını sağlayan motorun kuvveti ve çelik halatlarının kalınlık seviyeleri iş makinemizin kaldırabileceği kuvveti belirlemektedir. Vincin kaldırabileceği en büyük ağırlık düzeyi ton olarak makinenin üzerine yazdırılmaktadır.

    Kıraç kiralık sepetli vinçlerimizin bom uzunlukları 20 metre ve 75 metre olarak belirtebiliriz. Kapasiteleri konusunda ise 20 ton – 30 ton – 45 ton – 75 ton – 100 tonluk yükler arasında değişiklik gösterebilir. Kıraç sepetli vinç hizmetlerimiz kumanda sistemine, hareket kabiliyetine ve kaldırma kabiliyetlerine göre sınıflandırılmaktadır. Kıraç kiralık vinç ve Kıraç sepetli vinç kiralama alanında geçmişimiz ve tecrübemiz ile uzman ekip ve tecrübeli operatörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize üstün kaliteli hizmet sunan firmamız Kıraç vinç kiralama hizmeti veren diğer firmalar arasında ilk sırada yer almaktadır.

Kıraç Sepetli Vinç Kiralama Avantajları;

  • 75 metre yüksekliğe kadar kolayca uzanabilme ,
  • Bakımının kolay olması ve az yakıt harcaması ,
  • Seri hareket edebilme özelliğinin olması ,
  • Sepetli olmasından dolayı tek hamlede ciddi yükleri , en güvenli şekilde taşıma hizmeti ,
  • Kolay kullanım alanı

Vb. Onlarca avantajı ile Kıraç kiralık sepetli vinçlerimizin hizmetlerini sizlere sunmak için bir telefon kadar uzaklığınızdayız. Müşteri temsilcilerimize kiralama sürecinizi günlük, haftalık , saatlik ve aylık olarak hizmetlerimizden yararlanmanıza yardımcı oluyoruz bu kapsamda firmamız kaliteli sepetli vinç kiralama ve kiralık vinç hizmetlerimizi her daim filomuza yeni iş makineleri eklemeyi de ihmal etmiyoruz.

    Bireysel ve kurumsal firmalar, taşımacılık işlerini yaptırmak için tercih ettiği kiralık vinçler ile beraber işçi performansını yüzde yüze kadar arttırıyor bu şekilde de zamandan tasarruf etmiş oluyorlar. Kıraç kiralık sepetli vinçKıraç vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri arayabilir , sizlerde kiralama konusunda detaylı bilgi alabilir , veya sizin için hazırlamış olduğumuz web sitemizi de ziyaret ederek kiralama yapmak istediğiniz araçlarımızı inceleyebilir tarafımızdan kusursuz şekilde hizmet alabilirsiniz.

    Kıraç kiralık sepetli vinçlerimiz de yüklerin 2.5 cm kadar kaldırılması için halatın serbest olan ucunun ise 5 cm düzeyinde çekilmesi gerekmektedir. Kıraç vinç kiralama hizmetimiz kapsamında kullandığımız makinelerimizin altında yer alan makineler yüklerin takılı bulunduğu kancayı taşımaktadır.

Diğer hizmetlerimizden yararlanmak için tıklayınız.

Bizi Arayın